Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка Karcher K3
K3 впорається з брудом на парканах, фасадах будинків, садових меблях та інвентарі, авто та байку. За допомогою трубки Vario Power ви зможете обрати необхідний вам робочий тиск для того чи іншого завдання. А завдяки фрезі для бруду очистити стійкі забруднення з кам'яних, бетонних та інших виробів.
З апаратом легко працювати: шланг високого тиску приєднується в один клік, миючий засіб подається з вбудованого бака, а сама мийка пересувається на колесах. Модель також оснащена системою повітряного охолодження двигуна, що забезпечує більш тривалий сеанс її роботи.
【ХАРАКТЕРИСТИКИ】
- Продуктивність насоса: 380 л/год.
- Довжина шлангу: 6м+
- Вага: 5,8 кг
- Тиск: 120 бар
- Потужність підключення: 1,4 кВт
- Контейнер для прального засобу: ТАК
- Максимальна температура води, що надходить: 40 градусів Цельсія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Китай |
| Классификация | Профессиональный |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Максимальное давление | 120 бар |
| Потребляемая мощность | 1.4 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
- Цена: 4 999 ₴









