
Клавіатура Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad (MK2C3Z/A)
- Нет в наличии
- Код: 0100802
6 999 ₴
- +380 (97) 441-57-74Kievstar
- +380 (73) 304-68-63Life
Бездротова Клавіатура Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad (MK2C3Z/A)

Клавіатура Apple Magic Keyboard
Клавіатура Magic Keyboard оснащена Touch ID, що забезпечує швидку, просту та безпечну автентифікацію при вході в систему та здійснення покупок.
Клавіатура Magic Keyboard з Touch ID і цифровою клавіатурою забезпечує напрочуд зручний і точний введення тексту. Вона має розширену розкладку з елементами навігації за документом для швидкого прокручування та повнорозмірними клавішами зі стрілками, які відмінно підходять для ігор.
Цифрова клавіатура також ідеально підходить для електронних таблиць та фінансових програм. Вона бездротова і оснащена акумулятором, що перезаряджається, який забезпечує роботу клавіатури протягом місяця або більше між зарядками. Вона автоматично сполучається з Комп'ютером Mac, так що ви можете відразу ж розпочати роботу.
В комплект входить тканий кабель USB-C to Lightning Cable, який дозволяє виконувати сполучення та зарядку, підключаючись до порту USB-C на вашому Mac.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 369 г |
| Производитель | Apple |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота | 10.9 мм |
| Ширина | 418.7 мм |
| Длина | 114.9 мм |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип беспроводной связи | Bluetooth |
| Клавиатура | |
| Количество клавиш клавиатуры | 110 |
| Встроенный Тачпад | Да |
- Цена: 6 999 ₴





