влевовправо
Новинка

Графічний планшет Huion Inspiroy Q11K, 8 програмуємих клавіш
- Нет в наличии
- Код: 0035011
6 000 ₴
+380 (95) 047-17-00
Vadafone
- +380 (97) 441-57-74Kievstar
- +380 (73) 304-68-63Life
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Графічний планшет Huion Inspiroy Q11K, 8 програмуємих клавіш

| Тип | графічний планшет |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Професійний | немає |
| З дисплеєм | немає |
| Робоча поверхня | 279x174 мм |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Інші інтерфейси | USB |
| Рівні чутливості | 8192 рівнів |
| Макс. швидкість відгуку | 220 PPS |
| Мін. висота читання пера | 12 мм |
| Кількість кнопок | 8 клавіш ExpressKeys |
| Розміри | 390x223x11 мм |
| Вага | 880 г |
|
Додатково |
|
|---|---|
| Батарея ємністю в 2500 мАг розрахована на 40 годин роботи планшета, з можливістю працювати в дротовому режимі при розрядженого батареї. Новітня цифрова ручка Pf150. Порівнюючи з попередніми версіями, це перо має більш зручну форму і акумулятор, який забезпечує більш тривалу роботу. Також в комплект входить нова підставка для пера, що дозволяє помістити Ваше цифрове перо як горизонтально, так і вертикально. Комплектація: графічний планшет, цифрове перо з наконечником, підставка для пера, 8 змінних наконечників з пристроєм вилучення, диск з драйверами, USB кабель, USB кабель для зарядки пера, бездротової USB адаптер, інструкція |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Ширина | 39 см |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 22 см |
| Толщина | 11 мм |
| Ручка | Есть |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 000 ₴









