
Розумний годинник Xiaomi Amazfit GTS Black

Розумний годинник нового покоління з вражаючим дизайном і функціоналом
Amazfit GTS має прямокутний 1,65-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 348 x 442, щільністю пікселів 341 ppi і 100% кольоровою гамою NTSC.
Основний модуль годинника виготовлений з алюмінієвого сплаву авіаційного класу, товщина якого становить 9,4 мм, а вага - 24,8 г. Amazfit GTS поставляється з 5ATM гідроізоляцією.
Годинник також має функцію NFC і поставляється з BioTracker PPG для цілодобового моніторингу серцевого ритму.
Цей спортивний годинник оснащені такими функціональними режимами: «Інтелектуальний» режим забезпечує повну продуктивність годинника і заявлений час автономної роботи 7 днів; і режим «Ультра», який обмежує певні функції, щоб забезпечити заявлений час автономної роботи 14 днів.
| Тип: | Розумний годинник |
| Бренд: | AMAZFIT |
| Модель: | GTS |
| Розмір: | 43.25 х 36.25 х 9.4 мм |
| Вага: | 24.8 г (без ремінця) |
| Водонепроникний рейтинг: | 5ATM |
| Екран: | Сенсорний 1,65" AMOLED, роздільна здатність 348 х 442 х 341 точок на дюйм |
| Захисне скло: | Загартоване скло Corning Gorilla 3-го покоління |
| Матеріал ремінця: | Силікон |
| Ширина ремінця: | 20 мм |
| Датчики: | Біо-трековий оптичний датчик 6-осьовий датчик прискорення 3-вісний геомагнітний датчик Датчик тиску повітря Датчик зовнішньої освітленості |
| GPS: | GPS + ГЛОНАСС |
| NFC: | Є (працює поки тільки в Китаї) |
| З'єднання: | Bluetooth 5.0 BLE |
| Акумулятор: | 220 мАг (термін служби батареї може варіюватися в залежності від використання, налаштувань і багатьох інших факторів) |
| Метод зарядки: | Магнітного типу |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Умные часы |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет | Черный |
| Тип дисплея | Цветной |
| Операционная система | Android OS |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 3 499 ₴





