
Надувний диван Bestway, 188 х 152 х 64 см, із зовнішнім електричним насосом та подушками
- Нет в наличии
- Код: 75054-3
2 700 ₴
- +380 (97) 441-57-74Kievstar
- +380 (73) 304-68-63Life
Надувний диван Bestway, 188 х 152 х 64 см,
із зовнішнім електричним насосом та подушками

ГАБАРИТИ
Інформацію про розміри виробник надає лише у максимальних фактичних значеннях. Враховуючи специфіку надувного виробу, відхилення у розмірах допустимі від 3 до 10 см. Також, розміри спальне місце, у складеному вигляді, розмір пуфу, розраховані нами для зручності у підборі, вони є приблизними. Розмір фактичний, габаритний (зазначені на коробці): 94 х 152 х 64 см; Розміри спального місця: ≈ 152 х 188 х 64 см; Серія Air Furniture™ пропонує вам захоплюючу та яскраву лінію надувних меблів! Призначена для ночівлі, денного сну та подорожей, без шкоди для комфорту та зручності відпочинку.
ВНУТРІШНЯ КОНСТРУКЦІЯ
Заявлена від виробника МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ – 290 кг. Головне розуміти, ця характеристика несе відносну інформацію, адже для надувного ПВХ важливий також внутрішній тиск. Щоб уникнути будь-яких навантажень, слід завжди не докачувати виріб на як мінімум на 10%.
Надійність конструкції
Внутрішня система підтримки I-Beam™ – це класична технологія. Для внутрішніх перегородок використається одношаровий ПВХ.
Фіксація конструкції
Внутрішня система перегородок – чашкова, вертикально-колоновидна. У конструкції використовуються окремі колони. Поступово розкидані опори, роблять поверхню зручною і рівною.
Матеріал ПВХ
Матеріал ПВХ (вініл) – це один із найпопулярніших матеріалів. Не має аналогів! ✓ товщина матеріалу: 0,35; ✓ герметичність: 100% непроникність як води, так і повітря; ✓ еластичність: стійкий до розтягування надування та здування; ✓ довговічний: стійкий до зношування та температурних стрибків, легко піддається ремонту в домашніх умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Раскладное спальное место | Да |
| Цвет | Черный |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Максимально допустимая нагрузка | 290 кг |
| Толщина материала | 0.35 мм |
| Флокированное покрытие | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Надувной диван |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 221 мм |
| Глубина | 193 мм |
| Высота | 66 мм |
- Цена: 2 700 ₴










