влевовправо
Топ продаж

Телевізор LG 55SK8500 SUPER UHD телевізор із дисплеєм NanoCell 10bit та голосовим пультом Magic
- Нет в наличии
- Код: sk8500
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (95) 047-17-00
Vadafone
- +380 (97) 441-57-74Kievstar
- +380 (73) 304-68-63Life
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Телевізор LG "55"SK8500 SUPER UHD телевізор із дисплеєм NanoCell та голосовим пультом Magic Remote
ДИСПЛЕЙ
- Тип дисплея LCD Розмір екрану 55"
- Роздільна здатність 3840*2160 Дисплей NanoCell (2-е Покоління) ●
- Кут огляду Широкий кут огляду Широка палітра кольорів Технологія NanoCell Color Pro
- Biliion Rich Color (Мільярд насичений кольорів) Технологія Billion Rich Color (Мільярд насичених кольорів) Затемнення Технологія Full Array Local Dimming Pro (Повноматричне локальне затемнення)
- Технологія Ultra Luminance Технологія Ultra Luminance Pro BLU Type Slim Direct
-
Технологія TruMotion / Частота оновлення
TM200 (Частота оновлення 100 Гц)
ВІДЕО(ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ)
- HDR 4K Cinema HDR Dolby Vision ● / ● / ●(4K/2K)
- HDR10 Pro ● / ● / ● / ● (4K/2K) HLG ● / ● / ● / ● (4K/2K)
- Advanced HDR від Technicolor ● HDR Effect (HDR ефект) ● (4K/2K)
- Picture Master Processor (Процесор обробки зображень) Інтелектуальний процесор α7 Режим Technicolor Expert ●
- Professional Game TV ● Object/Active Depth Enhancer Active Depth Enhancer (Покращення глибини зображення)
- Оптимізація яскравості для локального затемнення ● Покращення кольору Технологія Dynamic Color (Динамічний колір)
- Точність передачі кольору Технологія True Color Accuracy Pro Upscaler Алгоритм 4K Upscaler
- Зменшення шуму NR Динамічне тональне відображення Enhanced Dynamic Tone Mappng (Покращене динамічне тональне відображення)
- HEVC 4K@120P, 10 бітів VP9 4K@60P, 10 бітів
-
SHVC
4K@60P, 10 бітів
ЗВУК
- Вихід 40 Вт (Сабвуфер : 20 Вт) Канал 2.2-канальний
- Напрям Down Firing Вихід для синхронного аудіо ●
- DOLBY ATMOS ● Surround Mode Технологія Dolby Surround
- Clear Voice Clear Voice III Налаштування звуку в один дотик ●
- Адаптивний контроль звуку ● Audio Upscaler (Покращення звуку) ●
- LG Sound Sync ● Програвання аудіо через Bluetooth ●
-
DTS-декодер
●
Аудіокодек
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X (Див. інструкцію)
ТБ
- Цифрове ТБ (Наземний, Кабельний, Супутниковий) DVB-T2/C/S2 Наземне DVB-T2/T
- Кабельне DVB-C Супутникове DVB-S2/S
- Аналогове ТБ ● CI + (Загальний інтерфейс) CI+ 1.4
-
Сторінка телетексту
●(2000 сторінок)
РОЗ`ЄМИ
- HDMI 4 (Боковий) Simplink (HDMI CEC) ●
- ARC (Audio Return Channel) ● (Боковий, HDMI 2) USB 1(Задній) / 2 (Боковий)
- LAN ● (Задній) CI Slot ● (Боковий)
- RF Увімк. 2 (Задній, RF/Sat) SPDIF (Оптичний цифровий аудіовихід) ● (Задній)
- Вихід для навушників ● (Задній) Лінійний аналоговий аудіовихід ● (Звичайний вихід для навушників)
-
Модуль Wi-Fi
● (802.11ac)
Bluetooth
● (V4.2)
РОЗМІРИ
- Розмір з підставкою (мм) 1232 х 778 х 248.4 Розмір без підставки (мм) 1232 х 709 х 62.5
- Розмір в упаковці (мм) 1360 х 810 х 207
-
ВАГА
- Вага без підставки 17.2 Вага з підставкою 18.7
- Вага в упаковці 23.9 Вага при транспортуванні 23.9
- Відстань між підставками / Довжина підставки (см) 81.3
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | LED |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Цвет | Серый |
| Крепление на стену | Да |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Изогнутый экран | Нет |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | LG |
| Диагональ экрана | 55" |
- Цена: Цену уточняйте










